Крос Ден на Независимостта“ ще се проведе в парк Рибница“

...
</TD
>Крос Ден на Независимостта“ ще се проведе в парк Рибница“
Коментари Харесай

Събитие за цялото семейство в район Северен

Крос " Ден на Независимостта “ ще се организира в парк " Рибница “ в регион " Северен “. Организатор на мероприятието е Движение " Спорт за всички - Мама, баща и аз - баба, дядо и внуче " с началник Александър Герчев.

Събитието се финансира от Община Пловдив и е част от Европейската седмица на подвижността (16-22 септември 2023г.).Осъществява се със съдействието на регион " Северен “.

" Включваме се с възторг в Европейската седмица на подвижността. Подкрепяме концепцията на Движение " Спорт за всички - Мама, баща и аз - баба, дядо и внуче ", по тази причина взехме решение да изпълним провеждането на този крос дружно. Нека за малко се отделим от компютрите, мобилните телефони, колите.

Спортът е здраве, а ние би трябвало да сме по-жизнени и енергични и да се стремим към по-добро качество на живот “ сподели кметът на регион северен г – н.

Победителите ще бъдат наградени с медали. След награждаване на призьорите, ще бъде изтеглена лотария с огромни награди.
Източник: plovdiv24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР