tbi bank обяви Алекс Гармаш за Chief Value Officer, с

...
tbi bank обяви Алекс Гармаш за Chief Value Officer, с
Коментари Харесай

tbi bank обяви Алекс Гармаш за Chief Value Officer

tbi bank разгласи Алекс Гармаш за Chief Value Officer, с което той ще дава отговор за основаването на стойност, стратегическата промяна и дълготрайния напредък на банката на главните пазари, на които оперира. Алекс се причислява към tbi bank през 2024 година и в продължение на две години управлява бизнеса с търговци. С новата си служба той поема по-широка сфера на отговорности, фокусирана върху основаването на по-голяма стойност за клиентите и бизнеса.

Алекс има над две десетилетия интернационален опит, с фокус върху огромни трансформации и стратегии за напредък в банковия, телекомуникационния, здравния, енергийния и автомобилния бранш в Югоизточна Азия, Латинска Америка, Европа и Австралия.

Преди да се причисли към tbi bank, забележителна част от кариерата му минава в McKinsey&Company, където заема длъжността старши вицепрезидент и извършва краткотрайно функционалностите на изпълнителен шеф по трансформации в огромни организации, в това число действия по преструктуриране и възстановяване на бизнес резултатите на компании в Азиатско-тихоокеанския район. 
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР