Какво да очакваме от големия финал на „Като две капки вода”?
Тази вечер е огромният край на „ Като две капки вода ” – „ Сезонът на слънцето ”, в който деветима участници ще се впуснат в борба за успеха. В най-голямата зала в България – " Арена 8888 София ", над 12 000 фенове ще станат част от величествен театър онлайн.
Този сезон се подреди измежду най-оспорваните в историята на шоуто. След полуфинала четирима от участниците са разграничени от едвам две точки, а довечера всяко осъществяване може да обърне крайното класиране.
През целия сезон до тях непроменяемо бяха менторите Владо Михайлов, Михаела Маринова и Александра Енева, които не престават да ги поддържат и приготвят за най-важната вечер.
„ Вече сме в последния ден – на финалната права, и то в толкоз огромна зала. Истински се гордея с участниците, тъй като някои от тях започнаха с голям боязън, а през днешния ден ги виждам уверени и подготвени за финален път да покорят сцената на „ Като две капки вода ”, показа вокалният възпитател Михаела Маринова.
И довечера участниците ще излязат отвън зоната си на комфорт, с цел да покажат най-хубавото от себе си.
„ Ще дадем всичко от себе си, с цел да създадем нещо в действителност незабравимо пред тази голяма аудитория и по този начин да сложим хубав край на целия сезон ”, сподели менторът Владо Михайлов преди огромната вечер.
Този сезон се подреди измежду най-оспорваните в историята на шоуто. След полуфинала четирима от участниците са разграничени от едвам две точки, а довечера всяко осъществяване може да обърне крайното класиране.
През целия сезон до тях непроменяемо бяха менторите Владо Михайлов, Михаела Маринова и Александра Енева, които не престават да ги поддържат и приготвят за най-важната вечер.
„ Вече сме в последния ден – на финалната права, и то в толкоз огромна зала. Истински се гордея с участниците, тъй като някои от тях започнаха с голям боязън, а през днешния ден ги виждам уверени и подготвени за финален път да покорят сцената на „ Като две капки вода ”, показа вокалният възпитател Михаела Маринова.
И довечера участниците ще излязат отвън зоната си на комфорт, с цел да покажат най-хубавото от себе си.
„ Ще дадем всичко от себе си, с цел да създадем нещо в действителност незабравимо пред тази голяма аудитория и по този начин да сложим хубав край на целия сезон ”, сподели менторът Владо Михайлов преди огромната вечер.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




