Хакерска атака срещу БНТ: Целта е била да се затрудни работата на обществената медия
Тази заран от 10.00 ч. до минути преди обедната емисия " По света и у нас " Българска национална телевизия беше подложена на хакерска офанзива (Denial of service - Ddos), която е имала за цел да прекъсне информационната съгласуваност на малкия екран и да затрудни оперативната работа на публичната медия.
Това е втори случай за последните 2 седмици, отбелязва Българска национална телевизия.
Благодарение на работата на екипите резултатът от офанзивата е обезвреден.
Това е втори случай за последните 2 седмици, отбелязва Българска национална телевизия.
Благодарение на работата на екипите резултатът от офанзивата е обезвреден.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




