Тъщата на Пейо Пеев лично е шофирала колата с трупа

...
Тъщата на Пейо Пеев лично е шофирала колата с трупа
Коментари Харесай

ОЩЕ РАЗКРИТИЯ: Бащата на убития Пейо го е проследил до блока на тъщата, а убийството е заснето с камери

Тъщата на Пейо Пеев персонално е карала колата с натрупа му от мястото, на което го е умъртвила. Това излиза наяве от определението на съда, с което тя ще бъде с непрекъснат арест, а щерка й Габриела - с домакински, тъй като би трябвало да се грижи за децата си.

Около 21,20 ч. в петък Пейо отишъл пред дома на Габриела, с цел да договарят по кое време ще вижда децата.

В разпита си бащата на Пейо споделя, че е последвал колата на сина си, тъй като го е било боязън за него. Лично видял по какъв начин Габриела се качва на седалката до него, само че е бил надалеч, с цел да вижда какво се случва вътре. Това излиза наяве по време на следствието.

Полицията е иззела камери от мястото на престъплението. Оперативен служащ, който е преглеждал записите дава показания, че на тях се вижда по какъв начин тъщата Красимира сяда зад Пейо, а Габриела до него. Вижда се също битка в колата, а по-късно Красимира Трифонова излиза от задната врата и сяда на шофьорското място. В същото време бащата губи връзка със сина си и подава сигнал. По-късно колата с натрупа на Пейо Пеев е открита на Витоша със следи от опит за опожаряване.

Според обвиняването Красимира Трифонова е удушила шурей си, а щерка й му пречила да избяга от колата като затваряла вратата, до момента в който майка й го стиска за шията.

Когато са арестувани Красимира и Габриела признават в сказка с служителите на реда по какъв начин е погубен. По-късно, към този момент като обвинени не дават пояснения.
Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР