Тами Ейбрахам вкара през второто полувреме и Рома спечели точка

...

ОБЗОР: Рома без загуба и след дербито с Юве

Тами Ейбрахам вкара през второто полувреме и Рома завоюва точка след тъждество 1:1 против Ювентус в мач от италианското състезание по футбол, откакто по-рано за торинците се разписа Душан Влахович.

Така тимът на Жозе Моуриньо остана непобеден след три кръга в Серия " А ".

Рома изравни в 69-та минута след пряксвободен удар, при който Ейбрахам засече центриране на Пауло Дибала от дясното крило.

Влахович пък се разписа след едвам 76 секунди игра в мача с впечатляващ удар отвън наказателното поле, при който топката рикошира в напречната греда и тупна зад голлинията.

Рома, с две победи и еднакъв, е трети в класирането със седем точки. Юве е шести с пет пункта.

Торино пък зае второто място с победа с 2:1 против Кремонезе. Никола Влашич и Неманя Радонич бяха точни за спечелилите, до момента в който новаците в Серия " А " вкараха единствения си гол посредством Леонардо Серникола малко преди края.