Талантливи моряци с нов успех.Дублиращият тим на Черно море записа

...

Дубълът на Черно море остава на върха в Трета лига след класика

Талантливи " моряци " с нов триумф.

Дублиращият отбор на Черно море записа класическа победа с 3:0 при семейството си на Бенковски (Исперих) в мач от 5-ия кръг на Североизточна Трета лига. „ Моряците “, водени от Иван Николов, съумяха да поведат в резултата в 20-ата минута, откакто Николай Костадинов матира вратаря на гостите с удар от към 20 метра.

В 58-ата минута Радослав Петров удвои. Той се разписа с обмислен изстрел отвън наказателното поле. Крайното 3:0 оформи резервата Денис Корсо, след страхотна офанзива. Берк Бейхан лиши топката в средата на терена, подаде към Николай Костадинов, който с едно изведе Корсо самичък против стража на Бенковски, а той не сгреши, написа chernomorepfc.bg.

Така Черно море остава водач в класирането с пет победи от пет мача, с голова разлика 13:3.

В идващия кръг „ моряците “ гостуват на Рилци. Мачът е на 17 септември, неделя от 17 часа.

Съставът на Черно море: Георги Ненов, Петър Христов, Константин Грахльов, Берк Бейхан, Георги Венциславов, Борис Стойов, Пламен Аршев, Радослав Петров, Николай Костадинов, Толга Мюрвет, Кристо Яначков (Антоан Манасиев, Георги Пасков, Мартин Банев, Кристиян Евдокиев, Дейвид Луканов, Димитър Ковачев, Александър Киров, Димитър Павлу, Денис Корсо).
Източник: petel.bg