Талантите на U15 надвиха с 2:0 връстниците си от в

...

Левски надви червените и излезе на върха при U15

Талантите на U15 надделяха с 2:0 връстниците си от в дербито от 11-ия кръг на Елитната група. Двете попадения означи Преслав Бачев през второто полувреме, който с бързината си на два пъти се откъсна от отбраната на " алените ". На помощното игрище на стадион " " играчите на Стоян Димов нанесоха първо проваляне на отбора воден от Стоян Ангелов, като ги изместиха от първата позиция в класирането.
Преди почивката нападателят на гостите Венцислав Иванов на два пъти пропусна отлични благоприятни условия да изведе своя отбор напред в резултата.
Така " сините " към този момент са едноличен водач с актив от 26 точки след осем победи, две равенства и една загуба. " Червените " останаха с 24 точки на второ място, само че макар двата гола на Бачев не престават да имат най-хубавата защита със единствено пет позволени попадения. Изпълнителният шеф на Левски Павел Колев изгледа дуела, както и наставникът на първия отбор.
ЛЕВСКИ - ЦСКА-София 2:0 1:0 Бачев 2:0 Бачев
Стартови сформира: ЛЕВСКИ: Пламен Иванов, Део Дамянов, Виктор Любенов, Дейвид Михалев, Калоян Борунов, Никола Бандев, Александър Божилов, Преслав Бачев, Райчев, Денис Гиведжов, Йоан Янев Треньор: Стоян Димов ЦСКА-София: Георги Гергинов, Илиян Димитров, Тодор Цонев, Светозар Евтов, Димитър Христов, Алексей Раданов, Георги Христанов, Кристиан Чачев, Венцислав Иванов,, Александър Кожухаров Треньор: Стоян Ангелов Съдия: Петър Григоров Стадион: " Георги Аспарухов ", помощно игрище