Световният номер 1 Новак Джокович загуби втория си мач от

...

Изненада на финалите в Торино! Синер победи Джокович

Световният номер 1 Новак Джокович загуби втория си мач от финалите на АТП в Торино. Сръбският тенисист загуби с 1:2 от представителя на домакините Яник Синер.
Прочетете още
Италианецът взе първия сет със 7:5, а вторият приключи с тайбрек, който Джокович завоюва със 7:5 точки и изравни сетовете.

В решителната трета част отново се стигна до тайбрек, в който Синер се наложи със 7:2 точки и зарадва домакините с впечатляваща победа.

Победата на Синер беше доста значима, тъй като Джокович не беше губил мач от финала на Уимбълдън през лятото.

Вчера първият мач в групата приключи още в третия гейм, откакто Холгер Руне поведе с 2:1 гейма в първия сет, само че гръцкия тенисист Стефанос Циципас се отхвърли от шампионата поради контузия. Хуберт Хуркач влиза като запаса и ще играе последния мач от групата против Джокович.

В другия мач се изправят Руне против Синер.
Източник: trafficnews.bg