Светкавица спечели с 4:3 в Търговище срещу втория отбор на

...

Голов екшън в Търговище

Светкавица завоюва с 4:3 в Търговище против втория тим на Черно море (Варна). Двубоят е от 29-ия кръг на Североизточната Трета лига. Младата селекция на гостите би трябвало да съжалява, че не си потегли най-малко с точка. Момчетата на Иван Николов имаха задоволително шансове даже за краен триумф. Липсата на опит обаче ги спря. Кристо Яначков ги изведе напред в резултата. Последваха няколко пропуща пред голлинията на Светкавица. Така се стигна до 28-ата минута, когато Зафер Инан изравни. Десетина минути по-късно Наско Янков центрира и Яначков с глава отново вкара за „ моряците “. Следваха още сериозни моменти пред търговищката врата.

Накрая имаше голов късмет и пред отсрещната мрежа. Михаил Паскалев изравни, десетина минути след почивката. Малко по-късно Никола Василев направи обрата факт – 3:2. Варненци реагираха, само че влезлите като запаси Николай Трифонов, Толга Мюрвет и Серги Кешкерян се разминаха с попадението. Реализира го Берк Бейхан в 80-ата минута – 3:3. В 87-ата обаче Василев се възползва от неточност във варненската отбрана и обезпечи триумфа за домакините. До края футболистите на Черно море отново сътвориха голови положения, само че не приключиха най-малко едно с попадение.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.