Суперзвездата на Милан - Златан Ибрахимович определи престоя си в

...
Суперзвездата на Милан - Златан Ибрахимович определи престоя си в
Коментари Харесай

Златан Ибрахимович: В Барса загубих самоличността си

Суперзвездата на Милан - Златан Ибрахимович дефинира престоя си в Брселона като най-лошия му спомен в кариерата. Ветеранът счита, че на " Камп Ноу " е изгубил самоличността си.

" Най-лошият ми спомен? Мисля, че беше Барселона, само че не поради футбола. Там трябваше да мисля прекалено много. Да, разочаровах се. Направих всичко по друг метод.

Помислих два пъти преди да работя и се разочаровах. Там изгубих самоличността си. Впоследствие я открих още веднъж и това ми разреши да завладея света ", сподели нападателят в изявление за " Canal+ ".
 Ибра: Без мен Лига 1 не коства! Имат Меси, Неймар, Мбапе, само че нямат... Бог
Ибра: Без мен Лига 1 не коства! Имат Меси, Неймар, Мбапе, само че нямат... Бог

" Франция има потребност от мен, а не аз от нея "
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР