Суперзвездата на Лос Анджелис Лейкърс ЛеБрон Джеймс пропусна последната стрелба

...
Суперзвездата на Лос Анджелис Лейкърс ЛеБрон Джеймс пропусна последната стрелба
Коментари Харесай

ЛеБрон Джеймс след загубата на Лейкърс от Орландо: Не бяхме достатъчно добри

Суперзвездата на Лос Анджелис Лейкърс ЛеБрон Джеймс пропусна последната пукотевица за своя тим при домакинската загуба от Орландо Меджик със 109:110 в НБА.

Лейкърс пропиляха двуцифрена преднина на два пъти в мача - 13 точки през първото полувреме и 12 през второто.

“Просто трябваше да се оправим по-добре. Не бяхме задоволително положителни ”, разяснява Джеймс.

Сезонът в НБА е в най-интензивния си интервал, оставяйки малко време да се мисли за отминалите мачове.

“Наистина нямаш доста време да мислиш. Играем през ден или имаме два следващи мача, тъй че да мислиш за нещо, което се е случило преди три седмици в тази лига - не можеш да го направиш ”, добави ЛеБрон Джеймс във връзка компликациите на ЛА Лейкърс като хазаин този сезон.

С тази загуба отборът от Лос Анджелис към този момент има баланс от 34-23, слизайки на шесто място в Западната конференция.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР