„Вие сте в сърцата ни“: Шариф Осман Хади бе положен в Дака при строги мерки за сигурност, Юнус присъства
Студентският водач на Бангладеш Шариф Осман Хади беше положен в събота в столицата Дака, когато голяма навалица се събра да му каже довиждане. Погребението се организира при засилени ограничения за сигурност дни, откакто Бангладеш беше разтресен от бурни митинги след гибелта на Хади.
На погребението на Хади участваха основният консултант на краткотрайното държавно управление на Бангладеш Мухамад Юнус дружно с членовете на неговия съвещателен съвет и началника на армията военачалник Вакер-уз-Заман. Погребението на 32-годишния представител на организацията „ Inqilab Mancha “ се организира в южния площад на парламентарния комплекс на авеню Маник Миа в Дака.
Прочетете също: „ SIR, с цел да подсигурява, че проникналите са на открито, Конг им обезпечава отбрана “: Премиер Моди в Асам
„ Вие сте в сърцата ни и ще останете в сърцата на всички бангладешци, до момента в който страната е в страната съществува ", сподели Мухамад Юнус по време на прочувствена тирада на погребението на Хади.
Десетки хиляди хора се събраха, с цел да се прис...
Прочетете целия текст »




