Стряскащо слаба вече е певицата Дали има любов или раздяла, и

...
Стряскащо слаба вече е певицата
Дали има любов или раздяла, и
Коментари Харесай

Плашеща промяна с Тита, пищните й форми минават в историята

Стряскащо слаба към този момент е певицата

Дали има обич или разлъка, и в двата случая за Тита очевидно е задоволителен тласък, с цел да се втали до неразбираемост. Да, наясно сме с опциите на фотошопа, обичан на всяка известна персона, само че съгласно близки до певицата, тя фактически е станала грозно слаба в последно време.

Напоследък русокоската още веднъж е във вихъра на участията, откакто до неотдавна мнозина се чудеха къде се е скрила. Доскоро се твърдеше и, че я мъчи меланхолия около раздялата с ММА боеца Недко Николов, написа show.blitz.bg. По всичко наподобява обаче, че в персоналния живот на Тита всичко върви без спънки. От последната й фотография в обществените мрежи пък излиза наяве, че тя напряко се е стопила!

От фрагмента е видно, че талията на Тита е толкоз прибрана, като че ли не е нейна, а на някоя кукла. Колко още ще се вталява изпълнителката и какво ще си поправя, следва да разберем.

 
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР