Струмска слава и Беласица завършиха наравно 3:3 в контролна среща,

...

Струмска слава и Беласица си вкараха 6 гола в Струмяни

Струмска популярност и Беласица приключиха наедно 3:3 в контролна среща, играна в Струмяни. Първоначално срещата трябваше да се играе в Марикостиново, само че бе изместена поради падналия дъжд в последните дни.

Христо Петров откри за Беласица, само че още до края на първото полувреме Струмска популярност обърна резултата с голове на капитана Борислав Николов, Христо Младенов и Александър Аспарухов. Много забавен бе вторият гол за Славата. Реферът Ивайло Стоянов отсъди дузпа, само че вратарят Бахтарлиев избави удара на Аспарухов. След последвалия ъглов удар Христо Младенов вкара попадение от близко. През втората част треньорите Владимир Димитров и Иво Тренчев направиха много смени. Петричани първо понижиха резултата посредством Иван Марчев, а в последната минута от дузпа Мартин Таушанов оформи и крайното 3:3.

През първото полувреме основният арбитър Ивайло Стоянов изгони вратаря на петричани Захари Димитров за имитация.