Страхуват се, че РУСКИ екип за нападение е на свобода

...
Страхуват се, че РУСКИ екип за нападение е на свобода
Коментари Харесай

Страхува се, че Путин е ударил отряда НАШИРО близо до Бенидорм като „визитка“, намерена на мястото на убийството на пилот, „който е допуснал фатална грешка“

Страхуват се, че РУСКИ екип за нахлуване е на независимост измежду английските ваканционни пътуващи след злокобната гибел с оръжие на беглец от Украйна в Испания.

Руският водач Максим Кузминов, на 28 години, който избяга в Украйна със своя хеликоптер Ми8, беше открит надупчен с патрони в изгоряла кола единствено на 10 благи от Бенидорм.

Полицейски източници разкриха, че боеприпасите, употребявани за убийството му, са били ясно съветски – ход, за който се счита, че е бил умислен като смразяваща „ визитка “.

Съществуват опасения, че Кузминов, който живееше под нова идентичност, може да е бил погубен от ударен отряд на Путин, непрекъснато основан в Коста Бланка.

Доклад твърди, че същите злокобни секрети служби и свързани с мафията кафези евентуално стоят зад убийството на съветско семейство в Испания, един от нашумелите мистериозни случаи на гибел на магнати, свързани с войната на Путин.

Капитан Максим Кузминов, 28-годишен, беше убит в Испания на 13 февруари, месец след като М...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР