Страхотен гол на Лео Меси спаси Барселона от загуба при

...

Меси измъкна 1:1 за Барса срещу Челси

Страхотен гол на Лео Меси избави Барселона от загуба при гостуването на Челси за Шампионската лига. вубоят на “Стамфорд Бридж ” приключи при резултат 1:1, само че англичаните повече могат да съжаляват, че не измъкнаха успеха. Вилиан на два пъти нацели гредите зад Тер Щеген, преди в 62-ата имнута да открие резултата в мача. В 75-ата минута обаче груба неточност в отбраната на домакините оказа помощ на Барса да стигне до равенството, а голът вкара Лионел Меси, като това бе първото му попадение във вратата на лондончани в неговата кариера. Така срещата приключи без победител, а реваншът предвещава да бъде много забавен.

Байерн удостовери упоритостта си за продобиване на Шампионската лига, откакто на процедура си обезпечи класиране на 1/4-финалите с успеха с 5:0 над Бешикташ в Мюнхен в първия осминафинал. По два гола за Байерн отбелязаха Томас Мюлер (43, 66) и Роберт Левандовски (79, 88), а един добави Кингсли Коман (53). Турският отбор игра с човек по-малко от 16-ата минута, когато Домагой Вида беше изпъден.
Източник: marica.bg