Експерт: Еднопартийно шоу засенчи Васил Левски
Стопкадър Нова Тв
Финансов специалист изрази отвращение, че след приемането ни в еврозоната, една партия е пробвала да отклони фокуса от вниманието и даже е съумяла да засенчи националния ни воин. Деян Василев явно визираше ГЕРБ поради конференцията, която дадоха. Тя бе стартирана от Росен Желязков, само че след него надалеч повече приказва Бойко Борисов, който посочи заслугите им за огромния триумф на България.
Честит евров ден. Днес аз се разсъниха и доста се вълнувах от това, което ще кажа. За страдание видяхме еднопартийно шоу и партийна конференция, която не съответстваше на духа на днешния ден. Ако някой може да бъде татко на нацията, това е Васил Левски, който е жертвал живота си за България, сподели Деян Василев.
Аз някак се почувствах, като се изключи че Европа е пристигнала към нас, завета и повелията на Левски, някак си в днескашния ден като че ли се извършва едно негово съкровено предпочитание. Да изтъквам Васил Левски: Да бъдем равни с другите европейски нации, зависи от нашите лични задружни сили, продължи той.
Много хора от доста партии имат принос за днешния ден, в това число тази партия, която си направи конференция, само че освен. Наистина поздравления за всички българи, че ставаме равноправни на европейските жители, и за политиците, добави в „ Пресечна точка “ Деян Василев.




