Стопкадър Диема СпортСпартак води срещу Хебър с 1:0 през второто

...

Второ полувреме: Спартак - Хебър 1:0

Стопкадър Диема Спорт

Спартак води против Хебър с 1:0 през второто полувреме на мач от 11-ия кръг във Втора лига на стадион " Спартак ".

Първата забавна обстановка пристигна в 11-ата минута, когато Виктор Митев центрира остро в наказателното поле, само че Иван Колев не съумя да нанесе прецизен изстрел към вратата и отбраната на Хебър се оправи с заплахата.

В 22-ата минута Мехмед Сабри направи прекрасен пробив отдясно, след което центрира на първа греда, където Радослав Терзиев бе над всички и почисти с глава в корнер.

Секунди по-късно Радослав Терзиев се озова на съвършена позиция, с цел да открие резултата. Бранителят стреля мощно, само че кълбото мина на сантиметри от задачата.

В 41-ата минута Цветан Илиев направи мощен пробив по левия фланг, след което центира в наказателното поле. Бранителят Радослав Терзиев заби топката в личната си врата.

Секунди преди края на първата част " соколите " имаха две благоприятни условия да вкарат нов гол, само че нападателите на домакините пропуснаха да санкционират Петър Дебърлиев.

Второто полувреме стартира със мощен напън на Спартак и до 60-ата минута домакините изтърваха няколко положения. Най-чистото пропусна Янчо Андреев, който в 56-ата минута бе изведен с пас от дълбочина самичък отдясно, само че халфът шутира в навън.

В 62-рата минута Емануил Манев би ниско долу, само че Нисторов бе добре пласиран и избави.

Състави:

Спартак (Варна): 1. Станислав Нисторов, 2. Велислав Боев, 13. Архан Исуф, 6. Генади Луго, 19. Никола Борисов, 17. Цветан Илиев, 10. Янчо Ангелов, 9. Мехмед Сабри, 5. Иван Колев, 11. Виктор Митев, 45. Даниел Начев (59- 19. Иван Пенев)

Хебър: 1. Петър Дебърлиев, 3. Александър Бастунов, 18. Радослав Терзиев, 98. Георги Търтов, 20. Жак Пехливанов, 11. Цветелин Тонев, 33. Георги Каракашев, 8. Евгени Игнатов, 12. Емануил Манев, 77. Октай Хамдиев (46 - Тодор Чаворски), 39. Ивайло Михайлов

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.