Стопкадър бТВНещо неприятно и недопустимо се е случило в града

...
Стопкадър бТВНещо неприятно и недопустимо се е случило в града
Коментари Харесай

bTV: Бой между ученички в Пловдив

Стопкадър бТВ

Нещо неприятно и неприемливо се е случило в града под тепетата. 

Случай на насилие между деца в междублоково пространство в Пловдив предизвика вниманието на институциите, откакто видеозапис на случая беше оповестен в обществените мрежи. Кадрите са споделени от жена, която се показва като майка на потърпевшото момиче, оповестява bTV.

След разпространяването на видеото, в Първо районно ръководство на полицията в Пловдив е постъпил формален сигнал за малтретиране на малолетно момиче от нейни връстнички. Потърпевшата и нейната майка към този момент са дали показания пред проверяващите органи.

Полицейските чиновници са съумели бързо да разпознават всички участници във видеоклипа, в това число и момчето, което е снимало случая. Всички деца, забъркани в тази ситуация, са малолетни и сега с тях работят експерти от детската педагогическа стая.

Директорът на образователното заведение, в което учат участниците в случая, е уведомил Регионалния инспекторат по обучение за случилото се. От институцията са декларирали подготвеност да осигурят психологическа подкрепа за потърпевшата ученичка след нейното завръщане в учебно заведение.

Според информацията предоставена от медията, предварителната инспекция по случая продължава, написа dunavmost.com.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР