Старши треньорът на ЦСКА-София Милош Крушчич говори след равенството 0:0

...

Крушчич: Физически бе много трудно за нас

Старши треньорът на ЦСКА-София Милош Крушчич приказва след равенството 0:0 със Славия в дербито от 28-ия кръг на efbet Лига.
 ЦСКА-София се " спъна " преди финала за Купата, дава късмет на Левски и Локо Пд (видео+галерия) " Труден мач. Играем през два дни мачове, физически бе доста мъчно. Това се отрази в дуела през днешния ден. В първите 20-30 минути имахме моменти и контролирахме играта. Имахме моменти и през първото, и през второто полувреме. Съжалявам, че не победихме, само че това е футболът. Пробвахме да създадем промени, само че не се получи ", съобщи треньорът на " алените ".