Старши треньорът на коментира представянето на своя отбор при равенството

...

Тунчев: Трябва да съжаляваме, срещу Ботев мотивацията ще е ключова

Старши треньорът на разяснява представянето на своя тим при равенството с. Това бе формален дебют на Тунчев, в който Локомотив приключи 1:1.

“С огледа на първото и второто полувреме би трябвало да съжаляваме. През втората част създадохме две доста хубави обстановки и ненапълно съжаляваме. Първото отблеязхаме бърз гол, успокоихме се, допуснахме и до края на първата част не успяхме да се съвземем. През второто полувреме показахме експанзия и положения и нямаше по какъв начин да не съм удовлетворен. Имаше лека отмалялост в някои футболисти, които бяха с националния.

Усещането да съм старши треньор е хубаво, само че щеше да е по хубаво, в случай че бяхме победили. Изненадани бяха играчите от напускането на Бруно, само че всичко е обикновено, няма някакви разтърсвания.

Мотивацията ще е ключове против Ботев. Трябва да влезем с нужното самочувствие и с тази експанзия от второто полувреме днес”, съобщи Тунчев.
efbet Лига 13 кръг, неделя 22 ноември  Локомотив (Пловдив) 1:1краен резулат  ЦСКА 1948