Старши треньорът на Кариана Ерден Веселин Великов сподели, че отборът

...

Веселин Великов: Пирин ни победи с класа

Старши треньорът на Кариана Ерден Веселин Великов показа, че тимът на Пирин ги е победил поради по-голямата си класа. Наставникът на отбора е на мнение, че, в случай че някое от ситуациите, които са основали неговите момчета през първата част се е било трансформирало в попадение, мачът е щял да бъде напълно друг.

„ Първото полувреме надиграхме тотално Пирин. Имаха един удар в нашата врата, под огромен ъгъл. Късметлийски гол. Ние изтървахме две чисти положения, вратарят на Пирин избави необикновено състояние. Голът в края на първото полувреме реши мача. Второто полувреме Пирин се беше върнал и игра на контраофанзива. Владеехме самодейността. Създадохме рискове. Изключително хубав втори гол вкараха. Липсата на късмет ни попречи да поведем първото полувреме. Не може непрекъснато да побеждаваш или да не губиш мачовете. Важноте е, че играхме като еднакъв с еднакъв против най-хубавия тим в Б група с най-хубавите и опитни играчи. Пирин ни победи с класа “.

„ Момчетата излязоха респектирани в първите минути. Промени се това, че можеше първото полувреме да е 0:0 и да търсим нашите благоприятни условия през второто. Първият гол – късметлиийски или не. Вторият гол беше извънредно хубав. Ако бяхме отбелязали при двете положения в първото полувреме, мачът ставаше различен “.

„ Никога не сме казвали, че тимът на Кариана ще се бори за промоция. Досега тимът игра добре, имахме и шанс. До края на годината тимът ще играе, с цел да побеждава. Дали първо, дали второ, дали трето място, за нас няма никакво значение “, съобщи Великов.
.native-ad-suggested-news { position: relative; margin-bottom: 40px; width: 100%; padding: 20px 0; border-top: 1px solid #e7e7e7; border-bottom: 1px solid #e7e7e7; }.native-ad-suggested-news h2,.native-ad-suggested-news h2 a { font-weight: normal; margin-bottom: 10px; font-family: `Roboto Slab`,serif; color: #000!important; }.native-ad-suggested-news h2 { margin-bottom: 10px; }.native-ad-suggested-news.img-responsive { width: 100%; }.native-ad-suggested-news.img-wrapper { overflow: hidden; }.native-ad-suggested-news.native-ad { display: block; width: auto; height: 18px; background: #ffffff; float: left; bottom: 0; }.native-ad-suggested-news.ad-link { display: inline-block; float: right; margin-right: 4px; line-height: 8px; font-family: Roboto,sans-serif; font-size: 12px; line-height: 10px; color: #777; }.native-ad-suggested-news.barcode { display: inline-block; float: left; width: 13px; height: 10px; margin-right: 5px; border-radius: 0; max-width: 13px!important; }.video-bellow-article { position: relative; display: block; } function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `