Старши треньорът на Интер Симоне Индзаги коментира резултата от финалния

...

Индзаги на седмото небе: Интер никога не се предава!

Старши треньорът на Интер Симоне Индзаги разяснява резултата от финалния мач с Ювентус (продължения 4:2).

" Показахме доста добра игра против доста мощен противник. Справихме се добре през първия половин час, само че забавихме малко по-близо до почивката. През второто полувреме играхме не по най-хубавия метод, като допуснахме два безусловно ненужни гола. Трябваше да се работи по-внимателно.
 Алегри подигравателен: Поздравям Интер, моите момчета и съдията за положителната игра

Старши треньорът на Ювентус разяснява загубата от Интер

Нашият тим обаче в никакъв случай не се предава. Когато имах потребност от реакция, получавах я от този екип от юли до през днешния ден - непрестанен талази от страсти.

Остават ни няколко мача в Серия " А " и желаеме да приключим сезона допустимо най-добре. Заслужаваме да се насладим на този миг, измина десетилетие, откогато спечелихме Купата на Италия или Суперкупата, тъй че съм благополучен за нашия клуб, за нашите страхотни момчета и за почитателите, които ни подкрепяха от началото до края ", сподели Индзаги.