Мъж от Флорида, осъден за изнасилване и убийство на бившия си мениджър, ще бъде екзекутиран
СТАРК, Флорида (AP) - Мъж, наказан за обезчестяване и гибелен побой над някогашния си управител в разбъркан магазин във Флорида през 1988 година, е плануван да бъде екзекутиран в четвъртък вечерта.
63-годишният Ричард Бари Рандолф ще получи смъртоносна инжекция от 18:00 часа. в щатския затвор във Флорида покрай Старке. Рандолф беше наказан за ликвидиране, въоръжен обир, полово обезчестяване и огромна кражба и наказан на гибел през 1989 година
Това ще бъде 17-ата смъртна присъда във Флорида, изпълнена през 2025 година, което в допълнение уголемява щатския връх за общи изтезания за една година.
Според правосъдните регистри Рандолф се е опитал да проникне в сейфа в Handy-Way разбъркан магазин в Палатка, където е работил преди този момент, през август 1988 година Рандолф е видян от шефа Мини Рут Макколъм и двамата стартират да се борят.
След това Рандолф преби, удуши, намушка и изнасили Макколъм, преди да напусне магазина и да вземе колата на дамата, демонстрират записите.
Три дами ст...
Прочетете целия текст »




