Станаха ясни стартовите състави на Левски и Витоша (Бистрица) за

...

11-те на Левски и Витоша, сините с няколко рокади

Станаха ясни стартовите сформира на Левски и Витоша (Бистрица) за срещата от 9-ия кръг на Първа лига. Наставникът на домакините Славиша Стоянович даде обещание, че ще има промени в състава след загубата с 0:1 от Локомотив (Пловдив), която спря победната серия от пет мача на " сините ". Сърбинът е направил три рокади в отбора. Давид Яблонски, Паулиньо и Станислав Костов се завръщат от първата минута. Бранителят заменя Холмар Ейолфсон, който игра едва на " Луата ". Бразилецът влиза на мястото на санкции Кали Тиам, като ще играе напред, а Давиде Мариане е върнат като опорен полузащитник. Нападателят пък сменя Срежиу Буш, който разочарова почитателите на клуба със слабото си показване в последно време.

Мартин Полачек е вратар, а Милош Цветкович, Аймен Белаид, Яблонски и Иван Горанов са в отбрана, а Мариани и Антони Белмонт са двамата опорни халфове. Кабрал, Паулиньо и Габриел Обертан за първи път излизат от първата минута дружно, като ще оказват помощ на Костов да означи нов гол.

Първа професионална лига, 9 кръг:

ЛЕВСКИ - ВИТОША (БИСТРИЦА) 0:0

ЛЕВСКИ: Полачек, Цветкович, Яблонски, Белаид, Горанов, Мариани, Белмонт, Кабрал, Обертан, Паулиньо, Костов

ВИТОША: Василев, Гьонов, Милчев, Мутафчийски, Гочев, Лазаров, Котев, Вълчанов, Кутев, Садула, Долапчиев

Стадион: “Георги Аспарухов”, София
Съдия: Неделчо Гаджалов
Начало: 20:00 часа

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

ГЛЕДАЙТЕ МАЧА ТУК! Първа лига 9 кръг, петък 21 септември  Левски 20:00предстои  Витоша (Бистрица)