Сценаристът на Golden Girls казва, че шоуто е било „умно“ да засече гей икономката, но пожелава „да си го върнат“ (Ексклузивно)
Стан Цимерман има някои мисли за обичано шоу, по което е работил.
Сценаристът се обръща обратно към екстензивната си кариера в малкия екран, кино лентата и театъра след издаването на новата му книга, Момичетата: От Golden до Gilmore, излиза през днешния ден. Момичетата описват в детайли за времето, през което Цимерман написа за емблематични излъчвания и филми като Момичетата Гилмор, Розан и поредицата „ The Brady Bunch Movie “, както и за работата с някои от най-запомнящите се артисти в развлекателната промишленост.
Цимерман се срещна с някои от тези звезди, до момента в който пишеше за ситкома на NBC The Golden Girls. Той споделя на ХОРАТА, че четирите водещи дами в сериала — Беа Артър като Дороти Зборнак, Бети Уайт като Роуз Нилунд, Рю МакКланахан като Бланш Деверо и Естел Гети като София Петрило — са били „ магия в бутилка “.
„ Тези четири дами бяха най-добрит...
Прочетете целия текст »




