Срещата запoчна равностойно, но в 14-aта минута Габриел Йорданов се

...

Талантите от Зона София с изразителен успех на турнира в Бояна

Срещата запoчна равностойно, само че в 14-aта минута Габриел Йорданов се възползва от неточност в защитата на Бургас и направи резултата 1:0. В началото на втората част " алените " сътвориха добра обстановка посредством Ернан Ангелов, който изведе Габриел Йорданов, а стреля, само че ударът му бе избавен.

Малко по-късно домакините стигнаха до второ попадение, а голмайстор бе още веднъж Габриел Йорданов. В идната офанзива резултатът стана типичен след гол на Петър Благоев. В края още веднъж Благоев направи 4:0 след извънредно красиво попадение. При този резултат приключи и второто полувреме.
 Кръстаич и Гонзо почетоха с наличие второто издание на Кръстаич и Гонзо почетоха с наличие второто издание на " Турнир на гениите "
Третата част стартира с нов гол за Зона София. Християн Георгиев получи топката в наказателното поле и със мощен удар направи резултата 5:0. Пет минути по-късно Петър Благоев оформи своя хеттрик, откакто означи шесто попадение. В края Виктор Добрев означи и седми гол за домакините.

Минути преди края на мача се стигна и до дузпа за софиянци - зад топката застана Мартин Ковачев и направи оформи крайното 8:0.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.