Срещата между Монца и Интер от 4-ия кръг на Серия

...

Интер спечели само точка в гостуването си на Монца

Срещата сред Монца и Интер от 4-ия кръг на Серия А приключи при тъждество 1:1. Дани Мота откри резултат в 81-ата минута, преди Дензел Дъмфрис да изравни в 88-ата.

През първото полувреме домакините насочиха единствения прецизен удар на стадион " Бриантео " в Монца.

След почивката възпитаниците на Алесандро Неста още веднъж насочиха единствено един прецизен удар, само че този път съумяха да го трансфорат в гол. Дани Мота засече с глава центриране на Армандо Ицо за 1:0.

Гостите откриха метод да се активизират и да стигнат до изравнителен гол в заключителните минути. Дензен Дъмфрис засече на задна греда прострелно подаване във вратарското поле.

Интер заема второто място в класирането с актив от 8 точки. Монца се намира на 15-ата позиция в подреждането с 3 пункта.