Спортист загуби от Рилци (Добрич) с 2:4 в приятелска среща,

...

Рилци обърна Спортист в Генерал Тошево

Спортист загуби от Рилци (Добрич) с 2:4 в другарска среща, играна в Генерал Тошево. Домакините започнаха по-добре. Капитанът Росен Николов ги изведе напред с попадение в средата на първата част. Виктор Христов удвои, десетина минути преди почивката. След нея противниците излязоха с изменени сформира. Селекцията на Валентин Пейчев заби четири гола за 20 минути. В 46-ата минута Дейвид Венциславов понижи. 180 секунди по-късно Виолин Филипов изравни. Централният нападател Георги Георгиев пък направи обрата в резултата. Гюрсел Гюрсел фиксира окончателното 2:4 в 66-ата минута.
 Устрем (Дончево) удари три пъти Спортист (ГТ) Устрем (Дончево) удари три пъти Спортист (ГТ) 6 фев | 18:24  Рилци вкара четири на Доростол Рилци вкара четири на Доростол 6 фев | 17:04  Спортист (ГТ) и младшата на Черно море не си вкараха гол Спортист (ГТ) и младшата на Черно море не си вкараха гол 30 яну | 17:41  Септември (Тервел) вкара два пъти на Рилци Септември (Тервел) вкара два пъти на Рилци 30 яну | 16:35 Още от БГ Футбол  Партизан излъга Ювентус (Малчика) Партизан излъга Ювентус (Малчика) 12 фев | 19:53 50 0  Локо (ГО) победи Янтра (ПТ) Локо (ГО) победи Янтра (ПТ) 12 фев | 19:44 129 0  Чавдар (Етрополе) удари Локомотив в Мездра Чавдар (Етрополе) удари Локомотив в Мездра 12 фев | 19:41 169 0  Карачанаков се извини на почитателите на Левски за постъпката си след гола Карачанаков се извини на почитателите на Левски за постъпката си след гола 12 фев | 19:25 2314 11  Левски стартира нова самодейност - търг с фланелки на играчите Левски стартира нова самодейност - търг с фланелки на играчите 12 фев | 19:19 486 1 Виж всички Водещи Новини  Челси 1:1 Палмейрас във финала на Световното клубно състезание, бразилците изравниха от дузпа Челси 1:1 Палмейрас във финала на Световното клубно състезание, бразилците изравниха от дузпа 12 фев | 18:30 13307 12  Левски би Пирин, Карачанаков с огромна нелепост, Левски би Пирин, Карачанаков с огромна нелепост, "сините " почитатели нахлуха и го изгониха от терена 12 фев | 15:51 110232 543  Мъри посъветва Пирин какво да вършат с Карачанаков след нелепостта му на “Герена ” Мъри посъветва Пирин какво да вършат с Карачанаков след нелепостта му на “Герена ” 12 фев | 16:42 36996 78  Стотици почитатели на Ботев се събраха на митинг, желаят оставки Стотици почитатели на Ботев се събраха на митинг, желаят оставки 12 фев | 18:03 7075 44  Манчестър Юнайтед с поредна неточност, не съумя да пречупи отличен Саутхамптън Манчестър Юнайтед с поредна неточност, не съумя да пречупи отличен Саутхамптън 12 фев | 16:26 40241 119 Класиране Програма