Спортинг Лисабон и Борусия Дортмунд си спретнаха страшно меле в

...
Спортинг Лисабон и Борусия Дортмунд си спретнаха страшно меле в
Коментари Харесай

Меле едва не опорочи срещата между Спортинг и Борусия

Спортинг Лисабон и Борусия Дортмунд си спретнаха ужасно меле в решителните минути на срещата си от груповата фаза в Шампионската лига, като в последна сметка играта на нерви завоюваха португалците, тъй като трите точки останаха в Лисабон.

Цели 6 души получиха публични предизвестия Карлос дел Серо Гранде в 74', а Емре Джан даже видя аления цвят на картона. Причината е, че германецът потърси разпра с Педро Поро, който му влезе жестоко за една противоречива топка.

Преди това Педро Гонсалвеш вкара два гола през първата част за Спортинг и хвърли в потрес „ жълто-черните “.

След грозните подиуми през второто полувреме Гонсалвеш можеше да оформи своя хеттрик, само че пропусна да вкара от дузпа, въпреки и в следствие Поро да се възползва и да довкара топката в мрежата за 3:0.

В добавеното време Дони Мален въпреки всичко се регистрира с почетно попадение, само че то няма да има изключително значение в борбата за второто място, тъй като в директните дуели португалците стигнаха до преднина и си подсигуряваха, че всички положения ще останат над Борусия в крайното нареждане.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР