Спортен клуб Бушидо Бургас“ спечели най-голямия приз на националния турнир

...

Спортен клуб „Бушидо Бургас“ стана големият победител в националния турнир по „Кудо“

Спортен клуб „ Бушидо Бургас “ завоюва най-голямия приз на националния шампионат по „ Кудо “ за Купата на Бургас, който се организира на 31 март в спортна зала „ Никола Станчев “. Те преобладаваха с най-вече победи и първи места , което ги изкара на върха и ги направи заслужени спечелили, оповестиха от Общината.

В състезаниетито взеха присъединяване 17 състезатели , които завоюваха 4 златни, 7 сребърни и 6 бронзови медала. Сред първенците, сграбчили златото, бяха и най-малките участници от клуба: Цветина Димитрова – единствено на 3,5 години и Йоан Грудев – на 5 години.

Морският град може да се гордее със своите спортисти. Местните клубове се показаха чудесно.

Източник: iskra.bg