Според Хитас, в квартал Панагия и на улица Теодору Павлиду

...
Според Хитас, в квартал Панагия и на улица Теодору Павлиду
Коментари Харесай

Кавала вдигна ръце от български просяци

Според Хитас, в квартал Панагия и на улица Теодору Павлиду в морския град, български „ туристи “ употребяват подправени карти за неработоспособност и заемат паркоместа, предопределени за хора с увреждания.

 

Проблемът става още по-остър, защото се оповестява, че водачите предизвикателно отхвърлят да реалокират колите си.

 

Депутатът се оплаква от цялостната липса на реакция от страна на държавната и общинската полиция.

 

Второто недоволство на депутата се отнася до наводняването на центъра на Кавала от десетки българи, професионални просяци, които са ситуирани надали не на всеки ъгъл.

 

Това съгласно него утежнява имиджа и качеството на живот в града.

 

Депутатът отбелязва, че просията е неразрешена в центровете на българските градове, което кара просяците да практикуват активността си в градовете в Северна Гърция.

 

Депутатът приканва министъра на вътрешните работи да предприеме незабавни ограничения за справяне с неприемливото държание на посетителите.

 

По-конкретно той желае да се дадат указания на полицията в Кавала да се постави завършек на провокативното заемане на чувствителни места за паркиране от хора с увреждания и справяне с професионалните вносни просяци.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР