Според Главната гранична служба в Пекин до 11 ч. 30

...
Според Главната гранична служба в Пекин до 11 ч. 30
Коментари Харесай

Над 8 млн. души са преминали през граничните пунктове в Пекин

Според Главната гранична работа в Пекин до 11 ч. 30 м. на 12 май над 8 милиона пасажери са влезнали или излезли от Китай през граничните пунктове в Пекин, което е нарастване от 12% на годишна база.

Над 4,92 милиона китайци избират Пекин за влизане и излизане от Китай, което е 61,7% от общата сума на пасажери, влизащи и излизащи от Китай. Най-горещите дестинации за китайците са Корея, Тайланд и Сингапур.

В момента Китай към този момент ползва едностранна безвизова политика за 50 страни и двустранната безвизова политика за 29 страни. Граждани от 55 страни могат да се възползват от 240-часов безвизов пренос.
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР