спечели битката, но загуби войната с . Сръбският гранд спечели

...

Цървена звезда спечели битката, но загуби войната с Рейнджърс

завоюва борбата, само че загуби войната с. Сръбският гранд завоюва с 2:1 вкъщи реванша от осминафиналите на, само че след провалянето си с 0:3 от шотландците в първия мач, воденият от Деян Станкович отбор отпада от конкуренцията.
 Рейнджърс надигра и изхвърли Борусия (Дортмунд) от евротурнирите Рейнджърс надигра и изхвърли Борусия (Дортмунд) от евротурнирите
Срещата стартира по желан от Звезда метод, откакто още в 10-ата минута изведе сърбите напред в резултата с удар от близка отдалеченост след осъществяване на корнер. В 56-ата минута обаче изравни. Той направи превъзходен самостоятелен пробив, нахлу в наказателното поле и стреля, получи се подъл за вратаря рикошет в тялото на бранител на и топката се оплете в мрежата. Домакините въпреки всичко се пребориха за успеха, като това се случи в третата минута на добавеното време, когато осъществя попадение от дузпа.