Спартак (Варна) победи Лудогорец 3 с 1:0 в отложен двубой

...

Спартак постигна важна победа над Лудогорец 3

Спартак (Варна) победи Лудогорец 3 с 1:0 в отсрочен дуел от 9-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Домакините откриха резултата с попадение на Паскалев в 18-ата минута на срещата и още веднъж той стреля рисково в 33-ата минута, само че Петков избави. В 52-ата минута на срещата Тугай Неджет насочи рисков изстрел към вратата на Спартак, само че не откри задачата.

Вратарят на Лудогорец II Мартин Петков избави два рискови удара на Мартин Паскалев и Янаки Смирнов в 70-ата и 73-та минута. В 88-ата минута гредата оказа помощ на домакините след удар на Георги Николов.

В последна сметка Спартак завоюва с минималното 1:0 и заема второто място в класирането с актив от 29 точки, а Лудогорец 3 e на 9-ата позиция с 19 точки, само че и 3 мача по-малко от противниците си.
В неделя (22 ноември) третият тим на “орлите” е хазаин на Ботев (Нови пазар), а Спартак приема Устрем (Дончево).