Спартак (Варна) 0 : 0 Локомотив (Пд) 4′ Силни първи

Спартак - Локомотив 0:0, силни първи минути за гостите

Спартак (Варна)

0: 0

Локомотив (Пд)
 4′
Силни първи минути за гостите от Пловдив. Димитър Илиев имаше отлична опция да открие резултата още в 4-тата минута. Той получи пас в наказателното поле, отстрани един бранител на домакините и стреля към вратата, само че след рикошет в различен защитник топката мина на сантиметри от десния непряк дирек.
1′

1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 21 Иван Дичевски 23 Динко Хоркаш 9 Мехмед Мехмед 13 Матеус Да Силва 6 Емануел Леоне Моура 91 Райън Бидунга 25 Пламен Димов 4 Мартин Паскалев 23 Проспер Менди 50 Йосип Томашевич 8 Ивайло Климентов 15 Пиер Зебли 11 Виктор Митев 10 Джовани Маркес 30 Божидар Васев 14 Димитър Илиев 33 Здравко Димитров 7 Бабакар Дион 14 Ивей Натаниел 99 Преслав Боруков 27 Денис Баланюк 9 Бирсент Карагарен Треньор Тодор Киселичков Александър Томаш Резерви 67 Християн Христов 1 Илко Пиргов 19 Никола Борисов 20 Милош Петрович 17 Цветан Илиев 11 Ивайло Димитров 10 Янчо Андреев 19 Александър Василев 20 Родни Антуи 33 Георги Каракашев 7 Георги Бабалиев 3 Луан Лейте Да Силва 90 Мартин Тошев 34 Петър Витанов
Спартак (Варна) приема Локомотив (Пловдив) в мач от 13-ия кръг на efbet Лига.

Мачът е от 16:00 часа във Варна. " Смърфовете " са на 6-то място с 22 точки от 11 мача, а в последния те изгубиха от ФК ЦСКА 1948 с 1:3.

От своята страна " соколите " направиха еднакъв със Септември в последния си мач от българския шампионат - 1:1, само че към момента заемат последното място в класирането единствено с 5 точки от 12 мача.