Спартак (Плевен) победи младия отбор на с 3:0 в мач

...

Спартак се справи без проблем с Етър 2

Спартак (Плевен) победи младия тим на с 3:0 в мач от 20-ия кръг на Северозападната Трета лига. Така плевенският отбор прекъсна серията си от 4 мача без победа и добави 3 точки към актива си.

В 40-ата минута пристигна първото попадение в мача, когато Иво Върбанов бе прецизен за 1:0. Първо той стреля с глава, вратарят избави, само че при добавката нападателят не сбърка и вкара. 20 минути по-късно с обмислен удар повиши до 2:0, а в 66-ата Андриян Димитров оформи класическото 3:0. След добра независима офанзива той съумя да откри собствен съотборник, който му върна и по този начин нападателят означи.

С тази своя победа Спартак се изкачва до 7-ата позиция, откакто изпреварва тима на. Дубълът на Етър от своя страна не съумя да задържи положителното си показване от предния кръг, когато победи с 8:1 и остава на 12-ото място с 21 точки.