Спартак направи 1:1 в дербито срещу Несебър в междинния кръг

...

Спартак с равенство срещу Несебър

Спартак направи 1:1 в дербито против Несебър в междинния кръг в Югоизточната Трета лига.
Прочетете още
Двубоят стартира с 15-минутно забавяне, тъй като тимът на Несебър закъсня за дуела.

В 10-та минута Георги Лазаров беше изведен самичък против вратаря на Несебър, само че ударът му мина около вратата.

В 18-та минута Спартак поведе, откакто Тодоров Тодоров пусна към Георги Лазаров, а той от точката на дузпата осъществя за 1:0.

Несебър бързо изравни резултата, откакто в 26-та минута Николай Дросев центрира от фаул, а Димитър Балинов се опита да почисти, само че действително направи асистенция за Виктор Янев, който от близко осъществя за 1:1.

В 50-та минута Маргаритов се измъкна добре против Исаков, само че не съумя да насочи прекрасен удар и вратарят се оправи.

Четири минути по-късно Мирослав Радев стреля от фаул, само че Исаков мазета.

Спартак натисна и искаше да стигне до триумфа, само че последваха още няколко пропуща.

Това беше първи мач, в който Спартак не съумя да победи като хазаин.