СОЛТ ЛЕЙК СИТИ (АП) — Антъни Едуардс отбеляза 31 точки

...

Едуардс отбелязва 31, а Конли отбелязва 25 при завръщането си в Юта, за да помогне на Тимбъруулвс да оглави Джаз

СОЛТ ЛЕЙК СИТИ (АП) — Антъни Едуардс означи 31 точки макар извит гален, Майк Конли добави рекордните за сезона 25 точки в завръщането му в Юта и Минесота Тимбъруулвс оглави борещия се Джаз 119-100 в събота вечер.

Едуардс стъпи крайници на Тейлър Хендрикс по време на шофиране и обърна десния му гален тъкмо преди полувремето. Той стана накуцвайки и отиде право в съблекалнята.

Едуардс прескочи въже по време на почивката и стартира второто полувреме, само че изглеждаше малко по-бавен и по-малко избухлив.

Все отново той направи четири тройки, пропуск и циркова игра за три точки в последните две четвърти, с цел да помогне на Минесота да задържи Юта на разстояние.

Мачът означи първия път, когато Конли игра в Юта, откогато беше сменен през февруари 2023 година след четири сезона с Джаз и беше най-резултатният резултат с Минесота.

Колин Секстън вкара 22 точки, а Кейонте Джордж добави 18 за Джаз, които изгубиха четири от пет. Те одобряват Минесота в понеделник.