Активист на „Спаси София“ оглави столичния инспекторат, умнокрасиви вече хвалят колко чиста е столицата
За него няма никаква информация, с изключение на, че е партиен деятел на „ Спаси София “ на Борис Бонев, видно от фотосите.
Веднага след назначението на Неделков София се оказа суперчист град, в случай че се има вяра на хвалбите по негов адрес на тролове и на „ Спаси София “ в обществените мрежи.
Според тях „ новата администрация “ по този начин провела работата на почистващите компании, че те се оправят единствено за няколко часа “.
„ Спаси София “ към този момент хвали сметопочистващите компании, които до през вчерашния ден плюеше.
Според осведомени обаче хвалбите към почистването на София, до през вчерашния ден „ Спаси София “ плюеха крепко компаниите за непорочност, имат напълно друго измерение, финансово. Явно рушветите от тях са „ потекли “ в вярната посока, към „ спасителите “ и по този начин София се оказа суперчист град.
Нелепи са изказванията, че има „ нова администрация “ в инспектората, откакто новият началник до момента е управлявал отдел в него.
Борис Бонев може и да не стане ръководител на Столичния общински съвет, само че очевидно бързо да назначи хората си на сладки позиции в общината. Назначението на кадър на „ Спаси София “ за началник на инспектората поражда въпрос. Как „ спасителите “ четири години плюят по общината, само че техен кадър управлява отдел в Столичния инспекторат? Той от „ мафията “ ли е бил или е сътрудник под прикритие на спасителите в нея?




