София Лорен се завръща на големия екран. Актрисата ще се

...
София Лорен се завръща на големия екран. Актрисата ще се
Коментари Харесай

София Лорен се завръща на големия екран

София Лорен се завръща на огромния екран. Актрисата ще се снима във филм за първи път от 10 години, заяви Българска телеграфна агенция.

Екранната легенда, която е на 84 години, ще се превъплъти в жена, прикована в инвалидна количка, която се грижи за децата на секс труженички в " Животът преди нас ". Негов режисьор е синът й Едоардо Понти.
Това е първият игрален филм с присъединяване на София Лорен от 2010 г, когато се снима в телевизионната продукция " Къщата ми е цялостна с огледала ".

София е почнала кариерата си на 16 години през 1950 година Тя е разказвала, че преди време са я притискали да си направи козметична интервенция, с цел да поправя " дългия си нос ". Дори брачният партньор й, продуцентът Карло Понти, я е насърчавал за това. Тя обаче отказала.

Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР