София е готова за Евровизия“ и ще става все по-готова

...
София е готова за Евровизия“ и ще става все по-готова
Коментари Харесай

Васил Терзиев: Ако ни гласуват доверие, ще направим запомняща се „Евровизия“

„ София е подготвена за „ Евровизия “ и ще става все по-готова с всеки един ден подготовка. Само чакаме да ни бъде гласувано публично доверие ние да бъдем хазаин като град “, съобщи кметът на София Васил Терзиев.

„ Смятаме да създадем едно доста запаметяващо се издание на „ Евровизия “ дружно с всички институции. Да сложим България на едно напълно друго равнище “, сподели той.

„ Зареден съм с сила и позитивизъм. Нещо необикновено е да се съберат толкоз доста хора на площада. Развълнувана съм и доста удовлетворена, че хората могат да се обединят към толкоз огромен триумф за България “, сподели шефът на Българска национална телевизия Милена Милотинова.

„ Щастлива съм, че успяхме да създадем най-хубавия избор в националната селекция “, сподели още тя.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР