Снощи Барселона загуби с 0:1 от Хефате като гост в

...

Защитник към Фати: На 18 години си и вече симулираш така?

Снощи Барселона загуби с 0:1 от Хефате като посетител в мач от петия кръг на Лига и пропусна да се изравни по точки с водача Реал Мадрид седмица преди Ел Класико. Победното попадение за домакините означи Жайме Мата в 56-ата минута от дузпа, само че каталунците също имаха искания за такава малко по-късно. Те обаче бяха подминати, а симулацията на младежа Ансу Фати предизвика бранителя Алан Нийом да изкаже възмущението си от реакцията на младежа.

В 67-ата минута до момента в който бранителят на Хетафе защитаваше топката в наказателното си поле, закачи с ръка в лицето фланговия нападател и той се строполи на земята. Впоследствие камерите на Movistar La Liga уловиха фрагмента, на който французинът се приближи до испанеца и му сподели: “На 18 години си и към този момент симулираш по този начин? На 18 години? “

Понастоящем възпитаниците на Роналд Куман заемат деветото място със 7 точки, а Хетафе са втори с 10 пункта.
Източник: fakti.bg