Снимки spartakvarna.bgСоколите се забавляваха в предпоследния си мач, в който

...

Спартак срази дубъла на Лудогорец след хеттрик на Ахмедов

Снимки spartakvarna.bg

" Соколите " се забавляваха в предпоследния си мач, в който гостуваха.

Спартак се наложи с 4:1 над Лудогорец II в двубой от 33-тия кръг на Втора лига в Разград.

Това е 22-ра победа за " соколите " през сезона, след която те събраха 69 точки. Варненци са недостижими на върха и още преди два кръга се завърнаха в елита.

Хеттрик за успеха означи Ахмед Ахмедов и вече има 20 гола в шампионата за сезона, с които е безапелационен водач при голмайсторите.

Ахмедов откри в 43-тата минута, а единствено една по-късно означи второ попадение. В началото на втората част Господинов понижи резултата, само че Дани Начев се разписа в 77-аата минута за 3:1, преди Ахмедов да означи третия си гол в 85-ата минута.

В последния кръг от шампионата " соколите " посрещат Спартак Плевен на своя стадион и след дуела ще получат Купата за първото място, написа spartakvarna.bg.

Съставите:

Лудогорец II: 67 Златомир Стоименов, 42 Симеон Шишков, 58 Димитър Илиев, 63 Анастас Пемперски, 80 Методий Стефанов, 53 Димитър Господинов, 74 Хюсеин Кельовлуев, 93 Йоан Йорданов, 72 Росен Иванов (к), 97 Владислав Найденов, 83 Райан Иванов

Спартак: 89 Никола Виденов, 31 Дмитро Семенив, 4 Радослав Терзиев, 6 Александър Цветков, 2 Велислав Боев, 13 Георги Мариянов, 45 Даниел Начев, 8 Цветослав Петров, 14 Ромееш Ивей, 11 Виктор Митев (к), 29 Ахмед Ахмедов

Източник: petel.bg