Снимки chernomorepfc.bg, видео ДИЕМА СПОРТ, vbox7.comУспешната серия на Черно море

...

Успешната серия на Черно море продължи с победа в Пловдив

Снимки chernomorepfc.bg, видео ДИЕМА СПОРТ, vbox7.com

Успешната серия на Черно море продължи - отборът към този момент има осем поредни мача без загуба, в които записа три победи и пет равенства.

Снимки вижте

Черно море победи с 2:0 Ботев в Пловдив в мач от 15-ия кръг на родната efbet Лига. Попаденията за отбора на Илиан Илиев означиха украинския таран Евгений Сердюк и испанския полузащитник Пабло Гарсия. С успеха Черно море се изравни по точки със своя противник, само че ще заеме чтвъртата позиция заради по-добрите индикатори в директните дуели с " жълто-черните ".

Добър пробив на Василев отдясно приключи с пас към Леандро Андраде, само че с десният си крайник той прати топката доста настрана. Изстрел на Василев няколко минути по-късно мина над вратата на Аргилашки. Минута по-късно Сердюк си изкара жълт картон след недодялан фал. 60 секунди по-късно Мартенс " върна жеста ", като и той получи публично предизвестие.

Следващите минути не предложиха нещо забавно, преди Сердюк да стреля рисково от добра позиция, само че ударът му мина до гредата на Аргилашки. 60 секунди по-късно още веднъж украинският нападател стреля, само че бранител на домакините отклони в корнер.

След към 25 минути пристигна и най-чистото състояние - след рискова контраофанзива на " канарчетата " Бароан подаде към Рабей, чийто изстрел бе отразен мъчно от Дюлгеров. Три минути по-късно Кевин Янсон спря рискова контра на варненци и бе глобен.

Черно море имаше отличен късмет да открие посредством Янсон, само че в ответната контаатака Сердюк напредна бързо и с удар по диагонала откри за " моряците ".

Виктор Генев спря рискова офанзива на Черно море с ръка, като в началото бе отсъдена дузпа, само че видеопреразглеждане анулира решението. Пабло Гарсия стреля от директен свободен удар, само че изстрелът му мина до вратата на " канарчетата ".

Даниел Димов имаше опция да удвои за гостите от непосредствена непосредственост с глава, а единствено минута по-късно и негов удар от дъгата мина доста покрай вратата на Ботев.

Второто полувреме бе в надалеч по-слабо движение от първата част, като промените на Азрудин Валентич не даваха нужния резултат.

Пред Панайотов се откри най-хубавия късмет през другояче скучната втора част, само че ударът му бе отразен от стража на пловдивчани.

Минути преди края Пабло Гарсия с отмерен удар от 22-3 метра съумя да удвои преднината на гостите от Варна, написа gong.bg.

Черно море: 25.Иван Дюлгеров, 3.Живко Атанасов, 28.Влатко Дробаров, 6.Виктор Попов(жк), 2.Цветомир Панов, 71.Васил Панайотов(89`-Жозе Гомеш), 27.Даниел Димов, 23.Пабло Гарсия, 15.Леандро Андраде(55`-Джеваро Непомусено), 9.Евгений Сердюк(жк), 17.Велислав Василев(76`-Мартин Дичев)
Източник: petel.bg