Снимка: PexelsСъдията от финала в Шампионската лига ще свири на

...

Съдията от финала в Шампионската лига ще свири на Лудогорец в сряда

Снимка: Pexels

Съдията от финала в Шампионската лига ще свири на Лудогорец в сряда. Първият дуел от плейофната фаза на Шампионска лига против Малмьо за влизане в групите ще бъде управителен от Антонио Матео Лаос.

44-годишният испански рефир управлява мачове от далечната 1999 година. Лаос има съвсем 300 мача зад тила си и отсъжда по към 25 нарушавания приблизително като е посочил повече от 1330 жълти и 60 червени картона.

Испанецът свири срещи в Ла Лига от 2008 година насам, а от 2011-а е в съдийската листа на ФИФА. В конфликта Малмьо – Лудогорец ще му оказват помощ асистентите Пау Себриан и Роберто дел Паломар.

За четвърти рефер бе назначен Хосе Мунуера, Лесли Ървайн ще е съдийски наблюдаващ, до момента в който Клара Бяртмарц ще бъде дежурен пратеник. За ВАР пък ще дават отговор Хуан Мунуера и Рикардо де Бургос.

Плейофът в сряда е от 22:00 часа българско време, а Gong.bg ще наблюдава дуела за вас минута по минута.

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.