Снимка: ХК СпартакМладежите до 19 години на Спартак се класираха

...

Хандбалистите на Спартак на финал при 19-годишните

Снимка: ХК Спартак

Младежите до 19 години на Спартак се класираха за финала на държавното състезание по хандбал. В извънредно оспорван мач в залата на Първа езикова гимназия във Варна възпитаниците на Пенко Златев надиграха с 21:20 Локомотив (Мездра). На полувремето домакините изоставаха с 1 гол разлика - 9:10.

" Двубоят бе ужасно оспорван. Успяхме да обърнем в последните минути от 2-3 гола разлика в тяхна изгода. На финала срещаме Локомотив (Горна Оряховица), от който загубихме в предварителната група ", съобщи за " Петел " Пенко Златев.

Най-резултатен за Спартак в днешния мач бе Кристиян Методиев с пет гола.

Финалът е на следващия ден (16 май) от 13 ч. още веднъж в Първа езикова гимназия.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.