Ким отслабна 8 кг, за да влезе в роклята на Мерилин Монро на Мет Гала. Но си струва!
Снимка: Getty Images
Ким Кардашиян обра всички аплодисменти и бе най-голямата сензация на Мет Гала в Ню Йорк – едно от най-големите фешън събития на годината. Американската звезда остави почитателите си без думи, като се появи на аления килим в емблематичната рокля, с която е облечена Мерилин Монро, когато през 1962 година изпява на американския държавен глава Джон Кенеди “Честит рожден ден ”.
Прекрасният тоалет, който Кардашиян нае за мотива, е дело на Жан Луис и в началото коства 12 000 $. Днес цената на красивата рокля, инкрустирана от горната страна до долу с камъни, е надалеч по-висока – тя се прави оценка на главозамайващите 4,81 млн. $.
Любопитен факт е, че с цел да влезе в тесния тоалет, 41-годишната Кардашиян трябвало да отслабне фрапантно. По думите й тя свалила 8 кг единствено за 3 седмици.
„ Пробвах я и не ми ставаше. Казах: „ Дайте ми три седмици “. Трябваше да смъква 7-8 кг “, признава Кардашиян.
„ Това беше същинско предизвикателство. Беше като роля във филм. Бях твърдо решена да съм с нея. Не бях консумирала въглехидрати или захар близо три седмици “, добавя тя.
Визията на Кардашиян се допълваше от диамантени обеци и бяло космато палто. Косата, боядисана в платинено русо, бе грижливо прибрана на кок откъм гърба.
На аления килим Кардашиян бе съпроводена от новата си обич – Пийт Дейвидсън, който неотдавна още веднъж засвидетелства обичта си, като си направи татуировка за децата на дамата до себе си.




