Снимка Фейсбук/Станислав НисторовВратарят Станислав Нисторов изигра два добри мача за

...
Снимка Фейсбук/Станислав НисторовВратарят Станислав Нисторов изигра два добри мача за
Коментари Харесай

Станислав Нисторов: Спартак е силен и винаги гони победа

Снимка Фейсбук/Станислав Нисторов

Вратарят Станислав Нисторов изигра два положителни мача за Спартак в рамките на четири дни. 21-годишният пазач се показа на високо ниво както против Лудогорец за Купата, по този начин и при упеха с 1:0 над водача във Втора лига Хебър.

" Мисля, че надиграхме Хебър. Вкарахме гол, не допуснахме подобен и създадохме повече чисти положения. Треньорът ни сподели да играем умерено и да сме търпеливи. Отделно имахме и убеденост в силите след мощните ни мачове в шампионата и против първенеца. Така че триумфът ни е заслужен ", сподели за " Петел " Нисторов.

" Вярно е, че те насочиха няколко удара, само че не бих споделил, че са ме затруднили. Аз просто си свърших работата, а и бранителите пред мен се справяха отлично. Заради метода, по който се развиваше срещата и метода, по който играехме, бях оптимист, че ще вземем трите точки и го постигнахме ", добави вратарят.

" Спартак е мощен тим. Играе мач за мач, играе постоянно за победа и гони максимума. Не мисля, че отстъпваме по екипен капацитет и качества на другите тимове в челото. Силите са изравнени, а и всеки губи точки в тази група. Който успее да поддържа непрекъснато положително игрово равнище и допусне по-малко неточности, най-после ще ликува. Ние имаме огромни упоритости, които са подплатени и с продукциите ни на терена ", сподели още Нисторов. 

" Аз съм юноша на Литекс и за мъжете на клуба имам 30 мача във втория ешелон. Когато през лятото ме предложения Васил Петров, се съгласих да дойда във Варна, защото останах удовлетворен от изискванията, които ми предложиха и тима, в който ще играя. Познавах няколко футболисти и реших, че в Спартак мога да се развъртвам. Радвам се, че направих правилен избор и попаднах в един прелестен и обединен колектив, който също е в основата на нашите триумфи ", признава Нисторов.

" Зная, че от мен зависи дали ще вардя. Имам умел съперник в лицето на Християн Славов, който е добър вратар и капитан на отбора. Двамата упражняваме и се подготвяме професионално, а другото зависи от треньора. Хубаво е, че в Спартак има огромна вътрешна конкуренция за всеки пост, което е причина за качество ", приключи Станислав Нисторов.

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.

Прочети тук -
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР